Kierunek Skandynawia dla zdrowej skóry

Skandynawki na pytanie jak osiągają  idealną czystość skóry idą kilometry dalej od naszego pojmowania czystości. Tu nie chodzi tylko o codzienną pielęgnację polegającą na zmywaniu makijażu – Skandynawki są bardzo oszczędne w tej materii – ale o ochronę skóry przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Podczas gdy w Skandynawii mgły to naturalny urok kontynentu i nieznany jest im problem naszego rodzimego smogu. Dunka jako pierwszy preparat na cerę użyje ochrony anti-pollution. Dlaczego? Bo wyprzedza ewentualne skutki oddziaływania zanieczyszczeń w powietrzu, których nie widać,  a które osłabiają barierę ochroną skóry powodując powstawanie podrażnień, rumienia , naczynek, czy utraty nawilżenia.

Chłodna, porcelanowa, lśniąca cera. 

Skandynawskie kobiety bardzo dbają o to, by wyglądać naturalnie i minimalistycznie.
Kluczem do osiągnięcia skandynawskiego ideału piękna jest zdrowa i zadbana cera. Niestety, tak, jak fryzurę jesteśmy w stanie zmienić jednym/dwoma farbowaniami, tak na piękną cerę pracuje się przez dużo dłuższy czas i wymaga od nas to większego poświęcenia. Kobiety północy piękną cerę, włosy i paznokcie zawdzięczają stylowi życia. Dieta bogata w kwasy tłuszczone omega-3 i 6, witaminy A, C, E (zwalniają procesy starzenia), pozwala zachować promienność i jędrność skóry.

W Polsce szukaj efektu Anti – pollutions tarczy ochronnej dla skóry

Każda z nas nie może przecież przestać pracować, podróżować, czy odpoczywać na łonie natury, żeby uciec  od codziennych niekorzystnych, czynników, które znacznie pogarszają stan naszej skóry tj: klimatyzacja, tlenki węgla, metale ciężkie cząsteczki smogu. Możemy jednak świadomie stawiać im opór stosując produkty, który tworzą barierę (tarczę ochronną) pomiędzy skórą a niekorzystnymi czynnikami środowiska. Jak to zrobić poszukujmy produktów o działaniu anti pollutions, które tworzą barierę ochronną odbudowują płaszcz hydro – lipidowy skóry działają jak tarcza ochronna przed środowiskiem w którym obecnie przyszło nam żyć.

Odkrycie polskich naukowców dla ochrony skóry Polek

Całkowicie naturalna substancja czynna Biopolimer Dibushiel PRO-HEAL TM  ma za zadanie odbudowę płaszcza wodno-lipidowego skóry i przywrócenie bariery ochronnej skóry odwodnionej ,atopowej czy naczyniowej. Oraz codzienna ochrona skóry przed niekorzystnymi czynnikami środowiska. Jak to się dzieje? Biopolimer tworzy na skórze siateczkę 3D, która zabezpiecza i tworzy tracze przed zanieczyszczaniami i chroni skórę przed ich codzienny działaniem.