Marka

SHECELL Dermatologic to marka stworzona przez naukowców, pionierów w dziedzinie dermatologii, specjalnie dla osób ze skórą wymagającą wyjątkowej pielęgnacji i ochronny.

Misją marki jest walka o zdrowie i urodę w obliczu narastającego kryzysu cywilizacyjnego, jakim jest stale pogarszający się stan środowiska oraz życie w permanentnym stresie.

Wg badań:

  • 60% Polaków żyje w miastach, gdzie stan powietrza pogarsza się z każdym momentem,
  • 90% mieszkańców Polski codziennie wdycha szkodliwe substancje,
  • 9 mln Polaków pali papierosy.

Wobec tak niepokojących statystyk, formuły wszystkich produktów SHECELL zostały oparte o opracowany przez polskich naukowców innowacyjny, w pełni naturalny, przebadany medycznie i opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™, który tworzy na skórze trójwymiarową siatkę 3D skutecznie chroniącą przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Opracowując składy kosmetyków, naukowcy SHECELL świadomie sięgają po najnowsze trendy w dermatologii oraz światowe technologie. Dlatego właśnie w recepturach poszczególnych produktów SHECELL dermatologic używamy surowców aktywnych w maksymalnie skutecznym stężeniu, otrzymywanych nowoczesnymi metodami, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnego typu skóry.

Marka SHECELL powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości produktów i realnych efektach ich działania. Dlatego wiedząc jak ważne jest, aby kosmetyk anti-pollution działał dwutorowo: otoczył skórę prawdziwą „tarczą ochronną” zabezpieczając przed szkodliwym działaniem smogu, promieniowania UV, działaniem wolnych rodników a przy tym jednocześnie regenerował, koił i nawilżał, dajemy swoim klientkom SHECELL dermatologic.

To, że jesteśmy ekspertami od specjalistycznej pielęgnacji skóry to nie tylko pusty slogan – działanie naszych kosmetyków zostało potwierdzone niezależnymi badaniami naukowymi a ich realna skuteczność zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagających klientek.

Cała linia SHECELL dermatologic dostępna jest w sprzedaży w najlepszych aptekach dermokosmetycznych.

Główne składniki kosmetyków SHECELL dermatologic

Biopolimer DIBUSHILED PRO-HEAL™
Tworzy na powierzchni skóry trójwymiarową siatkę, która chroni przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego zapewniając doskonałą ochronę anti-pollution.
Glycofilm® 1.5P
Tworzy nieokluzyjny film na powierzchni skóry chroniąc ją przed zanieczyszczeniami. Nadaje efekt tzw. „drugiej skóry” stanowiąc doskonałą ochronę anti-pollution.
Optisol™ OTP-1
To nowoczesny nieorganiczny filtr słoneczny i jednocześnie doskonały wymiatacz wolnych rodników. Nie tylko daje szerokie spektrum ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB, a jednocześnie ukrywa zaczerwienienia i rozszerzone naczynka.
Matrixyl® Synthe’6™
To innowacyjny, bardzo silny, niskocząsteczkowy peptyd przeciwzmarszczkowy, który wzmacnia syntezę sześciu głównych składników odbudowujących oraz wzmacniających strukturę skóry.